• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Прикордонники зустрічають ворога першими...

/Files/photogallery/634/Зустр_ч з Коваленком О..jpg Нещодавно у Кременецькій ЗОШ І-ІІІ ст. №1 імені Галини Гордасевич відбулася зустріч із випускником нашого навчального закладу, майором Державної прикордонної служби України, учасником бойових дій, начальником бойової прикордонної застави Олександром КОВАЛЕНКОМ.

Олександр Юрійович закінчив Хмельницьку національну академію прикордонних військ імені Богдана Хмельницького. Служив у Західному регіональному управлінні Державної прикордонної служби.

В лютому 2015 року пішов виконувати свій конституційний обов’язок у зоні АТО на посаді начальника бойової прикордонної застави в складі ББПК (окремої бойової прикордонної комендатури «Захід»). Із лютого до липня застава несла варту в секторі М, що поблизу Маріуполя, в районі населеного пункту Чермалик Зоря.

За час несення служби українські воїни успішно впоралися з поставленим завданням, наші кордони були надійно захищені, й підступним ворогам не вдалося здійснювати диверсійно-розвідувальні заходи. Хлопці забезпечували спокій мирного населення спільно з підрозділами морської піхоти та Збройними Силами України. За час несення служби прикордонники застави надавали всіляку необхідну допомогу людям похилого віку, ділилися з місцевим населенням продуктами харчування. Вартові кордону виконали поставлену мету і в цілковитому складі повернулися на місце своєї постійної дислокації.

Після зустрічі відбувся «круглий стіл» зі старшокласниками, під час котрого добродій Олександр цікаво розповів про престижність навчання у військових вишах. Розповідь пана Олександра діти вислухали з великою увагою, учні переймалися тими почуттями, які проступали за скупими, відточеними фразами бойового офіцера О. Коваленка. Нам, учителям, було радісно, адже перед нами постав справжній чоловік, солдат, патріот України, який свого часу виріс і навчався у нашій школі.

Дарина БАБІЙЧУК

Кiлькiсть переглядiв: 171

Коментарi